RUSSIAN FOOTBALL PREMIER-LEAGUE. OFFICIAL WEBSITE

Aybatov Aleksandr

History of transfers

club

structure post FROM TO
FC «Rubin» Kazan
Main 14.07.2017
FC «Rubin» Kazan
Governing 13.07.2017
FC «Rubin» Kazan
Main Head of the Team 08.07.2016 29.07.2016
FC «Rubin» Kazan
Governing Executive Director 05.07.2016 01.06.2017
FC «Rubin» Kazan
Main Head of the Team 08.07.2015 31.05.2016
FC «Rubin» Kazan
Governing Executive Director 08.07.2015 31.05.2016
FC «Rubin» Kazan
Main Head of the Team 23.07.2014 08.06.2015
FC «Rubin» Kazan
Governing Executive Director 17.07.2014 08.06.2015
FC «Rubin» Kazan
Main 04.07.2013 31.05.2014
FC «Rubin» Kazan
Main 12.07.2012 05.06.2013
FC «Rubin» Kazan
Governing 05.03.2011 02.06.2012
FC «Rubin» Kazan
Governing Team Manager 05.03.2011 31.12.2011
FC «Rubin» Kazan
Main 05.03.2010 25.09.2010
FC «Rubin» Kazan
Main 06.03.2009 25.09.2009
FC «Rubin» Kazan
Main 10.03.2008 25.09.2008
FC «Rubin» Kazan
Main 27.02.2007 25.09.2007
FC «Rubin» Kazan
Main 07.03.2006 25.09.2006
FC «Rubin» Kazan
Main 21.02.2005 25.09.2005
FC «Rubin» Kazan
Main 10.03.2004 25.09.2004
FC «Rubin» Kazan
Main 13.03.2003 25.09.2003
FC «Rubin» Kazan
Main 26.03.2002 25.09.2002